ÜÇVAV - Sanatla Buluşma NoktasıMAĞAZA HAKKINDA

Üçvav e-ticaret sitemizin ortaya çıkış hikayesi hat sanatında öne çıkan hattatların eserlerinin sanatsever müşterisiyle buluşmasının zahmetli ve vakit alıcı olduğunu fark etmemizle başladı. 2021 yılında kurduğumuz sitemiz sayesinde bu açığı hat sanatı sahasında üretilmiş eşsiz sanat eserlerini kaliteli baskılarla sunarak kapatmayı hedeflemekteyiz. 

"Zevkinize uygun sanat eserine ulaşın."

Sitemize girdiğinizde sanatkarların baskı eserleri, özel tasarım tabloları, çerçeveli eserleri ve daha birçok içerikle karşılaşacaksınız. Üstelik seçtiğiniz eserin ebat ve kağıt tercihlerini belirleyerek, isteğinize en uygun şekilde sahip olabileceksiniz. Ayrıca özel ebat istekleriniz için iletişim hattımızdan bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. 

"Duvarlarınızı göz nuru eserlerle süsleyin."

Üçvav birçok sanatçının eserlerini kaliteli ve güvenli olarak en iyi satış hizmetiyle siz değerli sanatseverlerle buluşturmayı görev edinmiştir. Vizyonumuz her geçen gün siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve ulaşabileceğiniz ürün çeşitliliğini artırmaktır. 


BASKI ATÖLYESİ HAKKINDA

Sanatçıların, fotoğrafçıların ve diğer görsel sanatçıların özgün sanat eserlerini veya fotoğraflarını yüksek kaliteli, dayanıklı ve çarpıcı baskılara dönüştürmek için yola çıktık. Siz değerli müşterilerimizin kaliteli baskılara ulaşmanızı kolaylaştırmak için çalışmaktayız. Detaylı bilgi için FineArt Baskı Atölyesi sayfasını ziyaret edebilir edebilirsiniz.

Ayrıca düzenli baskılarınız için mükemmel fırsatlar sunuyoruz. İşletmenizin ihtiyacı olan baskıları yapmak artık çok daha ekonomik. Dilerseniz baskı siparişlerinizi sizin için özenle paketleyip müşterilerinize ulaştırıyoruz. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

"Sanatınızı ve görsel hikayenizi yaşatın."Banka Hesap Numaralarımız:
Muhammet Emin Özçay
TR12 0020 5000 0087 7593 4000 01 (Kuveyt Türk Bank)

 Adres:
Atakent Mah. Gelibolu Cad.
No:3 İç Kapı No:3 Ümraniye İstanbul 
Vergi Dairesi: Alemdağ
Vergi No: 6720470386

 E-Posta:
[email protected]

 Telefon:
0501 363 38 28